Ковані вироби Львів профіль Google Публікатор ковані вироби львів профіль Google Публічний профіль ковані вироби львів Google

Ковані решітки

Ковані решітки

Ковані решітки на вікна – відмінний спосіб створити безпеку будинку і людей, що живуть в ньому. Віконні решітки захистять від вторгнення ззовні і упередять біду, якщо у вас в будинку маленька дитина, допитливість якої може стати причиною ситуацій, небезпечних для неї самої.

Ковані решітки на камін також прикрасять вашу оселю.

Навіть одним фактом наявності на вікнах кована решітка  буде сигналом потенційним зловмисникам про те, що житло знаходиться під надійною охороною та проникнення в нього буде досить проблематичним. Особливо актуальним є це твердження для власників приватних будинків, офісів і квартир, які знаходяться на перших та других поверхах будинків, а також приміщень, вікна яких, знаходяться поруч з пожежними драбинами, трубами водосточних систем та дахами сусідніх будинків.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих решіток:

Ковані перила та сходи

Ковані перила та сходи

Ковані перила та ковані сходи в будинку, по суті, є архітектурно-художнім елементом, і навіть, дуже часто, можуть стати стильовою домінантою і головним предметом інтер’єру будинку. Тобто ковані сходи або ковані перила можуть стати основною частиною інтер’єру. Для цього просто необхідна робота справжнього дизайнера і професіонала кування.

Отже, Ви прийняли рішення встановити ковані перила. Далі Вам доведеться здійснити вибір матеріалу. Очевидно, що найбільш оптимальними матеріалами для виготовлення сходів є ковка, дерево та їх поєднання. Ковані огорожі сходів додадуть стиль вашому помешканню. Причому дуже часто ковані перила всередині приміщення виконують більш важливу роль, ніж самі сходи!

Проте важливо пам’ятати, що виконання подібного замовлення вимагає максимально точного дотримання розмірів і кутів, а тому, роблячи цей крок, довіряйте тільки професіоналам кування та дизайну.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих перил та сходів:

1. Ковані перила та сходи ціна: від 2000 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2. Ковані перила та сходи ціна: від 2000 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

3. Ковані перила та сходи ціна: від 2500 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

4. Решта прикладів кованих сходів та перил

Ковані меблі

Ковані меблі

Необхідно відзначити, що ковані меблі, котрі виходять з-під молота наших геніальних ковалів, є абсолютно унікальними та неповторними. Завдяки нашим роботам Ви зможете зробити своє житло по-справжньому цікавим і привабливим. Красиві, витончені й оригінальні ковані вироби здатні додати будь-якому інтер’єру розкішну, затишну та комфортну атмосферу з неповторним відчуттям старовини. Оформлення інтер’єру предметами, виготовленими методом художнього лиття, послужить прекрасним стильовим рішенням у створенні дизайну інтер’єру.

Ми пропонуємо Вам оновити дизайн Вашої квартири, доповнивши його кованими меблями та предметами кованого декору. Ми сподіваємося, що ковані меблі, виконані руками наших професіоналів, зачарують Вас своєю витонченістю, стилем, красою і неповторністю.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих меблів:

1. Ковані столи: ціна від 1500 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2. Ковані столи: ціна від 2200 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

 

3. Ковані столи ціна: від 3500 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

4. Ковані столи ціна: від 4400 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

5. Решта прикладів кованих меблів

Ковані елементи декору

Ковані елементи декору

Декоративна ковка має два основних способи реалізації, якими і керуються майстри, це:
- Холодна ковка металу – в давнину такого способу точно не було. Можна сміливо заявляти, що класика кування – це виключно ручна гаряча ковка. Холодна ковка металу – це показник прогресу сучасності, темпів руху науково-технічної революції. Холодна ковка металу – це не фігуральний вираз. Метал дійсно не нагрівається. Відсутність термальної обробки металу при цьому типі кування дає можливість швидше штампувати заготовки високої якості. Продукція холодного кування металу є більш доступною, ніж вироби, одержувані іншим способом – гарячої ковки.

- Гаряча ковка – це справжня ручна робота. Якщо Вас цікавить ексклюзивна ковка, то це, однозначно, тільки гаряча ковка і ніяка інша. Коваль починає обробляти метал при температурі, що перевершує температуру кристалізації, коли початковий матеріал стає м’яким, пластичним, дозволяючи створювати вироби різної форми. За замовчуванням майстер, який займається гарячою ковкою, володіє високим рівнем майстерності. Результат, який дає декоративна ковка гарячим способом дуже різноманітний – тут і ковані меблі (кушетки, дивани, ліжка, банкетки, стільці), і предмети інтер’єру (люстри, світильники, камінне приладдя), ворота, огорожі та ритуальні огорожі, решітки на вікна. Це декоративна ковка, що дозволяє створювати справжні предмети мистецтва. Декоративна ковка, вироби якої передають з покоління в покоління. Гаряча ковка є менш доступною, її вироби, особливо за індивідуальними замовленнями, вважаються елітними.

Ви можете ознайомитись з переліком предметів декоративної ковки:

 

1. Камінні набори ціна: від 1100 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

 

2. Камінні набори ціна: від 1500 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

3. Камінні набори ціна: від 2100 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

4. Камінні набори від 2800 грн. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

5. Решта прикладів кованих елементів декору

Ковані двері

Ковані двері

Вхід в оселю починається з дверей. Ковані двері – це запорука надійності та захисту Вашого житла. Металеві двері, встановлені на вхід в підвал будуть надійним захистом цілісності вашого майна та продуктових запасів.

Ковані двері у виконанні наших майстрів нададуть Вашому будинку есклюзивності та незабутного шарму. Ковані двері – ціна договірна.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих та металевих дверей:

Ковані дашки та балкони

Ковані дашки та балкони

Кований дашок – це незрівнянне доповнення входу в Ваш будинок. Ковані дашки  захищають як від дощу, сонця, снігу і бурульок з даху, так і несуть декоративну функцію, радують око. Компонуючи кований дашок та ковані перила – Ви можете досягти максимальної краси входу у Ваш дім.

Кований дашок, як варіант прикраси для будинку може бути дуже різноманітним. Головне – зберегти стилістику загального вигляду. При виготовленні  кованих або зварних дашків розраховуються усі параметри, по яких буде створюватись дашок.

Матеріал для покриття кованого дашку використовують не лише метал і пластик, але і будь-які сучасні покрівельні матеріали. Найпоширенішим покриттям для кованого дашка є полікарбонат.

Кований дашок прикрасить не тільки парадний вхід в будинок, але також буде  хорошим логічним доповненням для кованого балкону. Якщо кований дашок встановлюється на ковані балкони, то бажано, щоб бокові кронштейни кованого дашка відповідали балконним перилам. Це надасть кованому балкону незрівнянного вигляду.

Ви можете ознайомитись з переліком кованих дашків та кованих балконів:

1. Ковані балкони ціна: від 1600 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2. Ковані балкони ціна: від 2100 грн./м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

 

3. Ковані балкони ціна: від 2800 грн./м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

 

 4. Решта прикладів кованих балконів та дашків

Ковані ворота та кована огорожа

Ковані ворота та кована огорожа

  Ковані ворота та кована огорожа — ось що складає перше враження про Вашу оселю. Металеві ковані ворота - найкраща прикраса для вашого будинку, вони неодмінно відрекомендують Вас, як людину зі смаком та стилем. Ковані ворота – це безпека та краса поєднанні в металі віртуозами своєї справи.

  Кована огорожа та кована брама – це справжнє мистецтво, котре доступне для Вас, завдяки багаторічному досвіду наших майстрів; вони мають мають високу міцніть, та найкраще захищають Вас від дій зовнішніх чинників. Кована брама здавна славиться як оберіг, котрий захищає вас та вашу родину від усяких негаразд.

 

 Ви можете ознайомитись з переліком кованих воріт та кованої огорожі:

 

1. Ковані ворота та огорожа ціна: від 1600 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.

2.Ковані ворота та огорожа ціна:  від 2200 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн. 

3. Ковані ворота та огорожа ціна:  2900 грн/м.кв. Акція!!! Фіксований курс 1 у.о. = 14 грн.


Якими мають  бути ковані ворота? Ворота ковані бувають багатьох видів і гатунку. Все залежить які вимоги і критерії ставить замовник кованих воріт, але є певні критерії при яких ковані ворота прослужать довше, невтратять свій вигляд і не будуть ставати проблемним місцем у вашому маєтку. Одна з найважливіших вимог щоб ворота ковані були оцинковані, це дасть захист металу на ловгі роки, і приктично зневелює появу іржі. Наступний фактор для  того щоб ковані ворота не втратили свого шику і шарму це використання якісних матеріалів таких як: грунтовка та фарба. Грунт допоможе фарбі “лягти” рівнішим шаром і покращить адгезивні властивості фарби, тому ковані ворота погрунтовані якісною  грунтовкою будуть мати кращий вигляд та додатковий захист від іржі. Ну і нарешті фарба, з нею все як би зрозуміло – якісна фарба нанесена на ворота ковані гарантує вам стійкий колір, менше вигорання на сонці і більшу стійкість до зовнішніх факторів. Коли ми виготовляєм ковані ворота – ми завжди використовуємо оцинкування виробу та матеріали європейських виробників Німеччини та Італії. Тому на наші вироби ковані ворота та огорожа ми надаємо гарантію.

  Ворота ковані – це не тільки краса та гармонія у Вашому маєтку, це хороша інвестиція у мистецтво. Це витвір який ніколи не втратить своєї ціності.

 

Як замовити ковані ворота ?Як замовити ковані ворота ?
Як замовити ковані ворота та будь-яку ковку ?

Щоб замовити ковані ворота зателефонуйте нашому менеджеру. Вкажіть йому розміри які мають бажані вами ковані ворота. Роскажіть своє бачення кованих воріт або виберіть одне або кілька фото представлених на нашому сайті в розділі ковані ворота і наш художник виконає ескіз кованих воріт та підготує кошторис.  При необхідності зняття додаткових замірів до вас приїде наш майстер. Усі ковані ворота та будь-які ковані вироби такі як: кований дашок, кований балкон, ковані перила, ковані решітки, що піддаються зовнішньому впливу - цинкуються. Що є запорукою довгої служби наших кованих воріт ті інших кованих виробів. Надаємо гарнтію на ковані ворота, ковані решітки, ковані дашки, ковані балкони. Замовляйте коавні ворота у професіоналів.

* required
Send Message